Nedělní cestování na MotoGP – v pohodě.
Nedělní cestování flotilou autobusů DPMB na MotoGP – v pohodě a bez letos téměř kolon.Jet na Autodrom Brno hromadnou dopravou byla celkem ideální varianta, především pak pro domácí Brňáky….
Atmosféra při MotoGP 2026 na Autodromu Brno. Návštěvníků sice bylo o něco méně,než se čekalo, ale i tak zde fandily slušné davy…..
Připraven byl i tento obrněnec….. – MotoGP 2026 na Autodromu Brno.
x