Pekařův tým posílí Tobias Poschik a soutěžák Libor Horák.

Už příští týden začne na Hungaroring ?? nová sezona ESET Cup. A my do úvodního podniku nasadíme hned pět Clií – dvě „pětky“ a tři „čtyřky“.

S „pětkou“ pojedou šéf týmu Tomáš Pekař ?? spolu s Henrikem Seibelem ??, který se k našemu týmu připojil loni v závěru sezony Clio Cupu Europe ?? a v Maďarsku půjde o jeho první start na scéně ESET Cupu.

 

 

 

V kategorii „čtyřek“ nastoupí, jak už v posledních letech bývá zvykem, Richard Meixner motorsport. Ten se letos pokusí zúročit svoje okruhové zkušenosti a získat třeba i první pódium. Richarda doplní dva nováčci. Tím prvním je Tobias Poschik, kterého jsme vám už představili, a tím druhým Libor Horák.

Libor se doposud věnoval zejména rallye. Nyní si ale s námi vyzkouší také okruhy.

 

 

 

 

Zdroj : Carpek Racing