Nabídka zveřejnění zpráv na Motor-MAXu a ZDARMA!!

Nejen vánoční nabídka zveřejnění zpráv na Motor-MAXu ZDARMA !!

Milí závodníci všeho druhu a na všem…..

Závěr roku bývá časem bilancování. A jak známo, u mnohých z Vás to poněkud  vázne…  I když právě medializace by měla být velmi důležitou součástí závodění. Protože bez  sponzorů a  někdy pořádné hromádky peněz závodit nejde….

Jenže  sponzoři pak na oplátku  také  chtějí  být VIDĚNI !! Proto by se medializace  neměla podceňovat …

Navíc když  on to není zase  až tak obrovský problém, než jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud  nejste právě talenti na nějaké   psaní a slohové práce a neumíte  ani fotografovat atd…

Motor-MAX nabízí možnost zveřejnění Vašich zpráv a to i v této složité době, plné  neuvěřiteného zdražování  úplně všeho, zdarma. Stačí poslat článek a  fotky ( nebo i  třeba navíc odkaz na video) na naši redakční  adresu a je to.

 

 

 

No a řešení lze nalézt i v případě, že takový  článek nemáte a nikdo ze spolupracovníků týmu jej  ani nedokáže   sepsat, případně, že nemáte použitelné  fotky. Pak máme hned několik kolegů, se kterými můžeme  vše společně domluvit a článek s Vámi sepíší. Totéž platí  o  fotkách od našich fotografů.

Ať už by šlo o jednorázovou   „akci“ a třeba  bilancování uplynulé sezóny,  či plánování té nadcházející, nebo o spolupráci a medializaci pravidelnější.

Navíc můžeme po domluvě případně zajistit zveřejnění i na několika spřátelených motoristických webech.

 

Možnosti probereme emailem. Stačí napsat na motor-max@seznam.cz.

Nabídka se týká jezdců automobilových i motocyklových disciplín! Tak neváhejte a napište:-)

 

 

Pavel Jelínek, šéfredaktor