Chorvatská rally: sedm Fabií v první desítce WRC2.

Chorvatská rally: sedm vozů Škoda Fabia
dojelo v první desítce kategorie WRC2
  • Úřadující mistři světa kategorie WRC2 Emil Lindholm/Reeta Hämäläinen (Škoda Fabia RS Rally2) obsadili ve čtvrtém podniku FIA Mistrovství světa v rally třetí místo ve své kategorii
  • Dosavadní vedoucí muž celkového pořadí kategorie WRC2 Oliver Solberg se spolujezdcem Elliottem Edmondsonem (Škoda Fabia RS Rally2) se rozhodli v Chorvatsku nebodovat, ve třídě RC2 zajeli na třech rychlostních zkouškách nejlepší časy
  • Tři posádky Škoda na stupních vítězů kategorie WRC2 Challenger a WRC Masters Cup
 Posádky s vozy Škoda obsadily na Chorvatské rally (20.–23. dubna 2023) většinu bodovaných pozic v kategorii WRC2. Celkem sedm nových vozů Škoda Fabia RS Rally2 a předchůdce modelu Škoda Fabia Rally2 evo se ve čtvrtém podniku FIA Mistrovství světa v rally (WRC) umístilo v první desítce.

Nejvýše umístěnou posádkou Škoda v kategorii WRC2 byla posádka Nikolay Gryazin/Konstantin Aleksandrov na druhém místě. Kategorie WRC2 Challenger a WRC Masters Cup ovládli jezdci za volanty vozů Škoda Fabia RS Rally2.