Pačejovu vládl Jan Kopecký, nakonec ale velmi těsně vyhrál Václav Pech.

Nakonec  těsně vyhrál Václav Pech.

Víkendová finálová soutěž českého mistráku Invelt Rally Pačejov 2023 je minulostí.
Pouhá jedna vteřina pak nakonec rozhodla po zhruba 141 ostrých kilometrech o vítězství Václav Pech s Fordem Focus RS WRC´06 před Janem Kopeckým, který vlastně CELOU DOBU SOUTĚŽI KRALOVAL, ale nakonec o zlato přišel. Nicvéně o plný počet bodů nikoliv a titul již měl jistý před startem….

Dnes se rovným dílem podělil s domácím Václavem Pechem o vítězství v jednotlivých rychlostních zkouškách, nicméně Pech byl těsně rychlejší…

Třetí příčka absolutně patří Dominikovi Stříteskému, který za zmíněnou dvojicí zaostal jen 32,9 sekundy.

Minutu a padesát vteřin ztrácel po dalším letošním skvělém výkonu Věroslav Cvrček, na kterého útočil Aleš Jirásek, ale k jeho překonání mu chyběly tři seundy. Ale celkově mají oba za sebou velmi úspěšnou sezónu, navíc za připomenutí stojí , že pátý Jirásek je, či byl, především okruhový jezdec a rallye jezdí nedlouho.