David Komárek se po dvaceti letech vrátil na Pražský Rallysprint. A dojel v TOP 10.

Po předlouhých 20 letech se Komvet Racing vydal závodit na 28. TipCars Pražský Rallysprint 2023. S Kristýno Fillovou jsme se na závod celkem těšili, na našem GR se intenzivně pracovalo na nastavení a upgradech, tak jsme si to potřebovali ověřit, že to auto zase posunujeme.

Kdo by to v Praze čekal, ale ve čtvrtek začalo sněžit a vydrželo to až do soboty 😀 Volba gum byla jednoduchá, měli jsme jsme jednu sadu zimních 😀

Takže RZ1 první cementárna, přichází moje klasika: 500m po startu na točně jebnu zadním kolem do obrubníku… tentokrát štěstíčko stojí při nás a disk drží…  Výsledek 12 čas absolutně… ok to není úplná bída, přichází druhý průjezd rz2, v časovce jsme pomalejší o 7s…  Říkám si do prdele proč ztráta, když jsem fakt tlačil … je to ale dobrý máme 4 čas absolutně 😀 …

 

 

 

Hned přijde sms od táty: dovez to celý !! 😀 … všichni tady díky sněžení a marastu hodně ztratili..  A jedeme na Strahov…  Na startu vložky čekáme 40 minut v autě díky velké havárce Karla Štochla … bohužel díky naší startovní pozici v každém průjezdu někoho dojedeme, někdo nás pustí, někdo nevidí….

Auta , co jedou prostě o 20 minut před námi mají jiné podmínky…. takže na poslední RZ ve sněhové přeháňce přicházíme o 2 místa a z 5. absolutně padáme na konečné 7. místo.

Tak jako tak je to nejlepší výsledek Yarisu GR v ČR. Ve velké konkurenci vozů WRC, Rally 2, R5 a Myšáků, Yarisů jsme to vybojovali bez ztráty kytičky.

 

 

 

Komvet racing