Český pilot F2 Roman Staněk testuje v Bahrajnu a má nového silného partnera.

CSG novým hlavním partnerem Romana Staňka

Český pilot Roman Staněk o víkendu testy v Bahrajnu zahájil svou druhou sezónu ve Formuli 2,
do které vstupuje s novým hlavním partnerem, kterým je skupina Czechoslovak Group (CSG). V neděli, 11. února 2024, se poprvé na okruhu Sachír představilo logo CSG na závodním voze a
výstroji českého pilota.

„Závodění obětuji vše, tvrdě na sobě makám a dělám vše pro to, abych dosáhl na svůj sen. Velmi si proto vážím podpory skupiny CSG, která mi umožní uskutečnit další starty ve Formuli 2. CSG je silným partnerem a respektovanou značkou a nového hlavního partnera budu rád hrdě reprezentovat a usilovat o to, abychom společně dosáhli Formule 1,“ uvedl jediný český zástupce v doprovodných sériích slavné Formule 1.

 

„Skupina CSG je historicky provázána se světem českého motoristického sportu prostřednictvím naší automobilky Tatra. Roman Staněk se závodění věnuje už od svých devíti let a jen díky svým výkonům se dostal až do Formule 2. Jako silná a dynamicky rostoucí skupina chápeme ambice a odhodlání prorazit na mezinárodním poli a chceme s Romanem Staňkem dosáhnout účasti ve slavné Formuli 1.

Podporujeme mladé talenty, kteří mají zdravou dravost, chtějí dosáhnout úspěchu a jdou si vytrvale s pílí za svými cíli. Roman Staněk je toho příkladem,“ říká David Chour, výkonný ředitel CSG.

 

 

 

 

O skupině CSG
Globální průmyslově-technologická skupina CSG vlastněná českým podnikatelem Michalem Strnadem má klíčové výrobní podniky v České republice, na Slovensku, ve Španělsku, v Itálii, v Srbsku, Velké Británii, USA a v Indii a své výrobky exportuje do celého světa.

CSG soustavně investuje do rozvoje svých společností a zároveň expanduje v hlavních oborech svého podnikání. Součástí skupiny jsou například česká automobilka Tatra Trucks, významný světový výrobce
malorážové munice Fiocchi nebo český výrobce radarů Eldis. V podnicích začleněných do  skupiny CSG a v propojených firmách pracuje více než 10 000 zaměstnanců.

V roce 2022 dosáhly konsolidované tržby skupiny hodnoty 25 mld. korun. Hlavními obory CSG jsou strojírenství, automobilový, železniční, letecký průmysl, obranný průmysl a výroba malorážové munice. S produkty společností CSG se lze díky silné proexportní orientaci setkat na všech kontinentech.

 

 

 

 

PR