Hlásí se také Bohemia Veteran Mladá Boleslav 2024.

Už potřetí odstartuje Bohemia Veteran Mladá Boleslav

Týden před Bohemia Rally Mladá Boleslav, v sobotu 6. července, již potřetí odstartuje Bohemia Veteran Mladá Boleslav. Přihlášení zájemci se budou do devíti hodin prezentovat, aby o půl hodiny později odstartovala první posádka na trať soutěže dlouhé sto devadesát kilometrů.

V cíli bude první vůz očekáván v půl čtvrté odpoledne a slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších proběhne v 17:30 hodin.

Podle slov ředitele soutěže Lukáše Strouhala je připravena zcela nová trať. Pojede se podle klasického šipkového itineráře a na trati budou soutěžící plnit úkoly za něž budou inkasovat trestné body, které rozhodnou o pořadí. Trať zavede posádky i na legendární úseky bývalé Rallye Škoda. Vypsány jsou čtyři kategorie podle roku výroby automobilu. Vedle vyhodnocení v kategoriích a celkovém pořadí budou uděleny i speciální ceny.

 

Ředitelství a prezentace posádek proběhne v budově liberecké radnice na náměstí Dr. E. Beneše. Více informací včetně možnosti přihlášení najdete na stránkách Bohemia Rally Mladá Boleslav. Pokud se chcete zúčastnit, neváhejte, listina přihlášených se již začíná pěkně plnit.

„Bohemia Veteran Mladá Boleslav je součástí Bohemia Rally Mladá Boleslav a já bych chtěl opět poděkovat za vstřícnost při přípravách generálnímu partnerovi soutěže městu Mladá Boleslav,“ dodává Petr Pavlát, ředitel Bohemia Rally Mladá Boleslav 2024.

 

 

 www.rallybohemia.cz,

www.facebook.com/rallybohemia,

www.instagram.com/rallybohemia

 

 

 Pavel Vydra

 

Motor-MAX je medialním partnerem Bohemie.