Začala výstavba stanů pro MotoGP.
Do startu černové MotoGP v Brně zbývá ještě pár dní, ale v areálu okruhu již zjevně začala výstavba stanů pro VIP atd atd.
Motoristický web pro milovníky vůně spálených pneumatik
Začala výstavba stanů pro MotoGP.
Do startu černové MotoGP v Brně zbývá ještě pár dní, ale v areálu okruhu již zjevně začala výstavba stanů pro VIP atd atd.