Pačejov již klepe na dveře. Nabídne 12 RZ.

Pačejovští pořadatelé opět připravili „Rally Fans“ balíčky

 

  1. INVELT rally Pačejov již klepe na dveře. Diváci se mohou těšit na 12 rychlostních zkoušek a 11 diváckých míst. Sobotní etapa se pojede v divácky vděčném formátu se dvěma servisními zastávkami, kdy bude možné shlédnout tři kompletní rychlostní zkoušky. V každém diváckém místě bude zajištěno občerstvení. Diváky tradičně do atraktivních míst navedou ukazatele. To vše opět zdarma. Ano, ani v letošním roce se na pačejovské rally neplatí vstupné a každý divák může soutěž sledovat zdarma.

 

Pro diváky, kteří si chtějí z rally udělat pohodový výlet, a sledovat tak rally bez stresu a spěchu,  pořadatelé z AMK Pačejov opět připravili „Rally Fans“ balíčky.  Tento balíček je možné objednávat do 23. září na oficiální stránce pořadatele. Cena balíčku je 2500,- Kč. Balíček obsahuje označení pro dvě osoby a jedno vozidlo.

 

 

 

Pro majitele balíčku je připraveno vyhrazené parkování a vyhrazený příjezd do těsné blízkosti první RZ a sledování rychlého úseku z kryté tribuny kamionu. Parkoviště i tribuna jsou zřízeny na oba průjezdy. Další vyhrazený příjezd a krytá tribuna na kamionu bude připravena po oba průjezdy rychlostní zkouškou v Nehodívě, kde posádky absolvují atraktivní okruh.

Také k tomuto místu bude pro držitele balíčku vyhrazen příjezd a parkoviště. V nedělní etapě bude zřízen speciální příjezd s parkovištěm na rychlostní zkoušce Muničák, kde bude možnost sledovat vyhlášené divácké místo z kryté tribuny kamionu. Tento tradiční divácký úsek se pojede ve zbrusu nové podobě.

Poslední vyhrazený přístup budou mít „Rally fans“ před cílem RZ Muničák na novém úseku.

 

 

 

Jedná se o rychlý a přehledný úsek s velmi obtížným odbočením. Také v servisním areálu na letišti u obce Pole bude pro „Rally Fans“ připraveno vyhrazené parkoviště v těsné blízkosti a možnost občerstvení zdarma v místním párty stanu. Součástí balíčku bude také oficiální program rally, plakát, samolepka a 2x klobouk INVELT Rally Pačejov.

 

Kdo si chce rally užít v pohodlí nebo chce dát někomu originální dárek v podobě „Rally Fans“ balíčku, má čas na objednávku pouze do pátku 23. září.