Spojte velikonoční tradice s vášní pro motorsport.

Spojte velikonoční tradice s vášní pro motorsport! 

Vydejte se s rodinou nebo partou kamarádů ve stopách závodníků. Projděte si tematickou stezku, kterou jsme pro vás připravili přímo na závodní dráze. 🏁
Na finálním stanovišti nebude chybět ani speciální bod programu – půjčte si pomlázku a splňte svoji velikonoční „povinnost“. 🤭
Po procházce se stavte do GRID hotelu na velikonoční oběd nebo další občerstvení a nezapomeňte si zdarma vyzvednout balíček pozorností pro děti. 

 

PRAKTICKÉ INFORMACE
🕐 Závodní dráha je přístupná 1. dubna od 9 do 17 hodin.
🏁 Vstup do areálu je možný pouze přes recepci GRID hotelu. Parkujte prosím na parkovišti před hotelem. Vjezd do areálu není možný.
🚌 Pro ty z vás, kteří k nám jedou MHD (pravidelná linka č. 402), otevíráme hlavní bránu u sedadlových tribun, ať nemusíte celý areál obcházet. Brána a podchod pod dráhou budou otevřeny pro pěší od 9:00 do 17:15. Parkování aut zde není možné.
🌭 Po celou dobu je pro vás otevřena hotelová restaurace, kde si můžete dát snídani, oběd nebo další občerstvení ze speciálního velikonočního menu.

 

 

👣 Pro vstup na dráhu bude otevřena brána u stupňů vítězů a závora u pitlane. Vstup na pitlane je povolen.
🐶 Procházka se psy na vodítku je možná.
ℹ️ Vstup na závodní dráhu je zdarma. Vstup je povolen na vlastní nebezpečí. Děti do věku 15 let mají povolen vstup pouze v doprovodu rodičů. Jízdní kola a brusle nejsou povoleny. Výjimka platí pouze u dětí v doprovodu rodičů pro koloběžky a malá kola. Kočárky jsou povoleny.

 

 

 

 

Zdroj : Automotodrom Brno – Brno Circuit